Geometrijski modelček Pravokotni Trikotnik L

Geometrijski modelček Pravokotni Trikotnik L

Vizualni prikaz (AI)

Koda: NCGMC123
5,90 €

Ustvarite osupljivo geometrijsko oblikovano torto. Modelček se lahko uporablja s sladkorno maso, valjanim fondantom, marcipanom, modelirno maso in celo glino. Odlično orodje za začetnike pri peki kot tudi za profesionalne peke in dekoraterje tort.

Kako uporabljati: preprosto razvaljajte fondant in vanj pritisnite rezalnik, ter rezultat odstranite iz modelčka.

Ta močan in obenem tudi rezalnik je narejen iz visoko kakovostne plastike.

Rezalnik je pakiran v prozorno plastično škatlo in vsebuje naslednje jezike: angleščino, francoščino, španščino, nemščino in nizozemščino.

Velikost: pribl. 3,1 cm.

Vsebina: 1 rezalnik.

Ta izdelek je skladen z uredbo GPSR (EU) 2023/988, ki zagotavlja varnost potrošnikov, zmanjšuje tveganje pri uporabi ter omogoča sledljivost izdelkov na evropskem trgu. Podatki o proizvajalcu in odgovorni osebi so na voljo na zahtevo ali ob nakupu preko kontaktnega obrazca. Poreklo, hranilne vrednosti, sestavine in podatki o prisotnosti alergenov so navedeni ob posameznem izdelku v spletni trgovini in temeljijo na informacijah, ki jih posredujejo proizvajalci oziroma dobavitelji. Podatki se redno preverjajo ter posodabljajo. Kljub skrbnemu nadzoru in rednemu ažuriranju lahko zaradi obsežnosti ponudbe pride do nenamernih napak, pomanjkljivih informacij ali sprememb v sestavi izdelkov, ki še niso zajete v spletnih opisih. Priporočamo, da pred naročilom izdelka vedno preverite najnovejše podatke, še posebej, če imate alergije, prehranske omejitve ali posebne zdravstvene potrebe. V primeru dvoma nas lahko kontaktirate preko kontaktnega obrazca, kjer vam bomo posredovali posodobljene in preverjene informacije. Z nakupom se strinjate z našimi Pogoji poslovanja

Pekis priporoča

2,50 €

Modelčki angelčki (4 delni) komplet

MANJŠI = 8 x 22 mm (št.1)

SREDNJI = 20 x 34 mm (št.2)

VEČJI = 26 x 41 mm (št.3)

3,95 €

Modelček ANGEL 6 cm

Velikost približno: 6 cm

Rostfrei, primeren za pomivalni stroj.

6,50 €

JEM "Pop It" modelček Piškotek, 2 delni

Za natančno dekoracijo s fondantom, modelirno maso ali gumpasto. Odlično se obnesejo tudi s čokolado in za uporabo z drugimi obrtmi, kot so izdelava gline... Velikosti: 6 x 4 cm in 4,2 x 2,7 cm

11,90 €

FMM modelček Noč Čarovnic

6 različnih motivov

Velikost 5 - 7 cm

5,50 €

Modelček Presta 8 cm, rostfrei

Velikost: 8 cm

Rostfrei, primeren za pomivalni stroj.

8,95 €

Modelčka na vzvod za izdelavo napisa Happy Birthday, 2 delni

Preprosto uporabite modelček , da izrežete napis iz modelirne mase. Velikost napisa približno 5 in 3 cm

8,90 €

MINI modelčki na vzvod otroške nogice, 3 delni

Vsebina: 3 modelčki

Dolžine: 1,4 / 1,8 / 2,1 cm

 

6,95 €

MINI angelska krila (modelčki na vzvod) 3 delni

Vsebina: 3 modelčki

Velikost: 1 / 1.5 / 2 cm

9,95 €

Pirhi (modelčki na vzvod) 3 delni

Vsebina: 3 modelčki

Velikost: 2 / 3 / 4 cm

8,50 €

Modelček za 3D pite v obliki buče

Oblika kalupa samodejno vtisne vzorec buče na testo. Enostavna uporaba, samo položite testo v model, dodajte nadev in zaprite.

3,90 €

Modelček Eifflov stolp

Velikost približno 8 cm

Pločevina, ni primeren za pomivalni stroj

2,95 €

Modelček za OTROŠKE NOGICE

Velikost:  1 in 2  cm

Izrezujemo iz sladkorne, ali modelirne mase.

Strani

Aktualni izdelki za peko

6,50 €

Silikonski model (3-4 cm) za velikonočne čokoladne, zajčke, račke in jajca

Silikonski model z velikonočnimi oblikami za čokolado in testo, prožen, obstojen in preprost za uporabo.

4,95 €

Bleščeč sladkor ZLAT

Sladkorni kristali so popoln način, da svojim pečenim kreacijam dodate kanček barve.

-33%
Obliv Deco Melts (3x250g) SNEŽNO BEL 2+1 gratis
9,90 €

Obliv Deco Melts (3x250g) SNEŽNO BEL 2+1 gratis

Sladkorni preliv za CakePopse, za kapljične prelive na tortah, piškote, sadje, za okraske, za pisanje po sladicah.

5,95 €

Nož za rezanje brez prask (naključna barva)

Nič več popraskan pekač. Zdaj je tu nož, ki se lahko uporablja direktno na pekaču, saj vam ga ne bo popraskal. Celotna dolžina približno 26 cm

Vsa objavljena ponudba je na zalogi in na voljo izključno v spletni trgovini

  • Trudimo se odpremiti naročila v roku do 1 delovnega dne.
  • Za osebni prevzem prejmete obvestilo ko naročilo pripravimo. Običajno v istem dnevu.

Več si lahko preberete na dostava in osebni prevzem.

×

Trgovina za peko

Objavljena ponudba je na zalogi in na voljo izključno v spletni trgovini