Choco drip Kremasto bel

Koda: NCF55035
11,88 €

Fun Cakes Choco Drip belo čokoladne barve je okusen čokoladno aromatiziran kapljični preliv čokoladno bele barve. Kot nalašč za okrasitev tort ali dodajanje čokoladnih poudarkov raznim sladicam. Dodajanje kapljice na sladice še nikoli ni bilo lažje! Stekleničko preprosto segrejete, stisnete in nakapate neposredno na sladico! Ne potrebujete nobenega nastavka.

Priprava:

  • Odstranite pokrov in zaščitno aluminijasto tesnilo.
  • V mikrovalovni pečici (največ 800 W) segrevajte približno 15 do 20 sekund.
  • Privijte pokrov nazaj in dobro pretresite. To ponavljajte, dokler se Choco drip popolnoma ne stopi.
  • Po uporabi pokrov očistite s toplo vodo. Po uporabi se lahko ponovno ogreje.

Sestavine: sladkor, rastlinska maščoba (palma, palmova jedrca), bela čokolada, kakavovo maslo, mleko v prahu (polnomastno), sirotka v prahu, emulgator: E322 (sončnica), aroma vanilije, barvilo: E170, gostilo: E1422, emulgator: E322 (soja), konzervans: E306.

Alergeni: glej sestavine v krepkem tisku.

Lahko vsebuje sledi: mleka, žveplovega dioksida in sulfitov (E220-E228) v koncentracijah nad 10 mg/kg ali 10 mg/l, izraženih kot SO2

Neto vsebina: 180g.

Skladiščenje: shranjujte v hladnem in suhem prostoru, največ 25°C.

Energijske in hranilne vrednosti na 100 g:

  • Energija: 2402 kJ, 572 kcal
  • Maščobe 42 g, od tega nasičene 33 g
  • Ogljikovi hidrati 47 g, od tega sladkorji 43 g
  • Beljakovine 1,2 g
  • Sol 0 g

Ta izdelek je skladen z uredbo GPSR (EU) 2023/988, ki zagotavlja varnost potrošnikov, zmanjšuje tveganje pri uporabi ter omogoča sledljivost izdelkov na evropskem trgu. Podatki o proizvajalcu in odgovorni osebi so na voljo na zahtevo ali ob nakupu preko kontaktnega obrazca. Poreklo, hranilne vrednosti, sestavine in podatki o prisotnosti alergenov so navedeni ob posameznem izdelku v spletni trgovini in temeljijo na informacijah, ki jih posredujejo proizvajalci oziroma dobavitelji. Podatki se redno preverjajo ter posodabljajo. Kljub skrbnemu nadzoru in rednemu ažuriranju lahko zaradi obsežnosti ponudbe pride do nenamernih napak, pomanjkljivih informacij ali sprememb v sestavi izdelkov, ki še niso zajete v spletnih opisih. Priporočamo, da pred naročilom izdelka vedno preverite najnovejše podatke, še posebej, če imate alergije, prehranske omejitve ali posebne zdravstvene potrebe. V primeru dvoma nas lahko kontaktirate preko kontaktnega obrazca, kjer vam bomo posredovali posodobljene in preverjene informacije.

Pekis priporoča

11,88 €

Choco drip Kraljevsko moder

Kapljični preliv za okrasitev tort ali dodajanje kraljevko modrih poudarkov raznim sladicam.

4,95 €

Kapljični preliv za sladice BEL, 375 g

Tekoča sladkorna masa. Segrejemo v mikrovalovni pečici po želji pobarvamo in prelijemo po torti, krofih, piškotih.

-40%
Wilton Clear Shine sprej za sijoč zaključek fondanta, čokolade in dekoracij ***-40%***
9.95 €
5,97 €

Wilton Clear Shine sprej za sijoč zaključek fondanta, čokolade in dekoracij ***-40%***

Da bodo vaše torte, praline in dekoracije zasijale v popolnem sijaju

11,88 €

Choco drip Kraljevsko vijoličen

Kapljični preliv za okrasitev tort ali dodajanje kraljevko vijoličnih poudarkov raznim sladicam.

5,95 €

Mirror Glaze preliv za sladice PROZOREN, 325 g

Gotova zmes za sijoč Mirror Glaze preliv. Preliv samo obarvate in ga prelijete po torti.

-35%
Wilton hladilni sprej za živila 100 ml ***-35%***
9.95 €
6,47 €

Wilton hladilni sprej za živila 100 ml ***-35%***

Popoln pripomoček za vse, ki želijo dvigniti svojo slaščičarsko ustvarjalnost na višjo raven.

6,50 €

Glazurni preliv (hladni gel) čokolada

Dodajte svojim bavarskim tortam in sladicam razkošen videz z glaziranim prelivom

6,95 €

Glukozni sirup, 375g

Za fondant, modelirne mase, royal icing - jajčni beljak in modelirni čokoladi, da dodamo boljšo elastičnost

11,88 €

Choco drip Črn

Kapljični preliv za okrasitev tort ali dodajanje črnih poudarkov raznim sladicam.

-30%
FunCakes namaz (Milk Choconut) Mlečni čokos ***-30%***
8.50 €
5,95 €

FunCakes namaz (Milk Choconut) Mlečni čokos ***-30%***

Kremast mlečni čokoladni namaz z lešniki – popoln za torte, piškote, palačinke in sladice!

4,95 €

Obliv Deco Melts, ROZA-PINK 250g

Sladkorni preliv za CakePopse, za kapljične prelive na tortah, piškote, sadje, za okraske, za pisanje po sladicah.

3,95 €

Wilton Candy Melts (Rdeč) preliv za CakePopse in sladice

Sladkorni preliv za CakePopse, za kapljične prelive na tortah, piškote, sadje, za okraske, za pisanje po sladicah.

Strani

Aktualni izdelki za peko

0,00 €

Topper za torto (št.5) Roza Balon

Dekoracija za torto

Višina balona 13 cm

9,95 €

Snežno bela Chantilly smetana - mešanica za popolno stepanje

Snežno bela Chantilly smetana: hitra, stabilna in svilnata mešanica za glazure, polnila in dekor; priprava v 3 min.

3,95 €

Wilton Candy Melts (Roza) preliv za CakePopse in sladice

Sladkorni preliv za CakePopse, za kapljične prelive na tortah, piškote, sadje, za okraske, za pisanje po sladicah.

3,98 €

Posip Bodika

Posip: Bodika, božje drevce. Listki: 1cm, perlice: 4mm

Vsa objavljena ponudba je na zalogi in na voljo izključno v spletni trgovini

  • Trudimo se odpremiti naročila v roku do 1 delovnega dne.
  • Za osebni prevzem prejmete obvestilo ko naročilo pripravimo. Običajno v istem dnevu.

Več si lahko preberete na dostava in osebni prevzem.

×

Trgovina za peko

Objavljena ponudba je na zalogi in na voljo izključno v spletni trgovini