Pasta (Elderflower) Bezgov cvet, 100g

Pasta (Elderflower) Bezgov cvet, 100g

Vizualni prikaz (AI)

Koda: NCF56335
8,95 €

FunCakes pasta Bezgov cvet ima slasten okus in je idealna za dodajanje okusa masleni in ostalim kremam (za torte, muffine, macarons...), bavarois, čarobni kremi, sladoledu in različnim nadevom. Okusno pasto lahko dodamo tudi v čokoladni ganache.

Pasto Bezgov cvet lahko dodate tudi v biskvitno maso in piškotno testo, saj je primerna tudi za peko. Je kot nalašč za dodajanje okusnega okusa vašim tortam, mufinom in ostalim sladicam.

Če pečete na visokih temperaturah (nad 200°C), dodajte nekaj več paste za okus, saj visoka temperatura oslabi moč okusa.

Uporabna je tudi v kulinariki za različne omake.

Sestavine: bezgov sirup (35%), sladkor, voda, bezgov cvet (izvleček), sredstvo za uravnavanje kislosti: citronska kislina E330, glukozni sirup, voda, aroma, stabilizator: E415, E466, kislina: E330, konzervans: E202.

Izdelek vsebuje alkohol.

Neto teža: 100 gramov.

Poreklo: EU

Shranjujte na hladnem, suhem in temnem prostoru.

Energijske in hranilne vrednosti na 100 g:

  • Energija: 859 kJ, 203 kcal
  • Maščobe 0 g, od tega nasičene 0 g
  • Ogljikovi hidrati 48 g, od tega sladkorji 20 g
  • Beljakovine 0,1 g
  • Sol 0,1 g

Ta izdelek je skladen z uredbo GPSR (EU) 2023/988, ki zagotavlja varnost potrošnikov, zmanjšuje tveganje pri uporabi ter omogoča sledljivost izdelkov na evropskem trgu. Podatki o proizvajalcu in odgovorni osebi so na voljo na zahtevo ali ob nakupu preko kontaktnega obrazca. Poreklo, hranilne vrednosti, sestavine in podatki o prisotnosti alergenov so navedeni ob posameznem izdelku v spletni trgovini in temeljijo na informacijah, ki jih posredujejo proizvajalci oziroma dobavitelji. Podatki se redno preverjajo ter posodabljajo. Kljub skrbnemu nadzoru in rednemu ažuriranju lahko zaradi obsežnosti ponudbe pride do nenamernih napak, pomanjkljivih informacij ali sprememb v sestavi izdelkov, ki še niso zajete v spletnih opisih. Priporočamo, da pred naročilom izdelka vedno preverite najnovejše podatke, še posebej, če imate alergije, prehranske omejitve ali posebne zdravstvene potrebe. V primeru dvoma nas lahko kontaktirate preko kontaktnega obrazca, kjer vam bomo posredovali posodobljene in preverjene informacije. Z nakupom se strinjate z našimi Pogoji poslovanja

Pekis priporoča

2,50 €

Aroma (Pineapple) Ananas

Visoko koncentrirana aroma LorAnn z okusom ananasa, 3 do 4 krat močnejša kot ekstrakti.

6,95 €

Pasta (Creamy Caramel) KREMASTA KARAMELA, 100g

Za dodajanje okusa masleni in ostalim kremam, različnim nadevom, v čokoladni ganache,...

6,95 €

Pasta (Lemon Zest) limonina lupina, 100g

Za dodajanje okusa masleni in ostalim kremam, različnim nadevom, v čokoladni ganache,...

6,95 €

Pasta (Blueberry) BOROVNICA, 120g

Za dodajanje okusa masleni in ostalim kremam, različnim nadevom, v čokoladni ganache,...

6,95 €

Bananina (118 ml) emulzija za peko in aromo

Bananina emulzija bo vsem vašim pekovskim izdelkom in glazuram dala sladek okus popolnoma zrelih banan

8,50 €

Fontana okusov LorAnn (Pistacija) 118 ml

Odlična je za torte, piškote, glazure, nadeve in sladice. Dodajte jo namesto pistacije ali poleg sadja

2,75 €

Aroma (Chocolate Hazelnut) Čokolada-Lešnik

Visoko koncentrirana aroma LorAnn, 3 do 4 krat močnejša kot ekstrakti

6,95 €

Pasta BANANA, 120g

Za dodajanje okusa masleni in ostalim kremam, različnim nadevom, v čokoladni ganache,...

3,25 €

Aroma (Blueberry) Borovnica

Visoko koncentrirana naravna aroma naravni okus borovnice drugim priljubljenim družinskim jedem

2,50 €

Aroma (Piña Colada) Pina colada

Visoko koncentrirana aroma LorAnn z okusom pina colade, 3 do 4 krat močnejša kot ekstrakti.

5,98 €

Pasta Dulce de leche, 100g

Za dodajanje okusa masleni in ostalim kremam, različnim nadevom, v čokoladni ganache,...

7,50 €

Pistacijeva (118 ml) emulzija za peko in aromo

Svojim pekovskim izdelkom, glazuram in drugemu dodajte značilen okus po pistaciji s subtilnim pridihom mete. Uporabite v sladkih in slanih receptih!

Strani

Aktualni izdelki za peko

2,95 €

Posip bele marjetice (PME 25g) za naravno elegantne sladice

Motiv belih marjetic je posebej priljubljen pri porokah, krstih, obletnicah in romantičnih tematikah

0,00 €

Topper za torto Zlat Balon št.0

Dekoracija za torto

Višina balona 15 cm

6,95 €

Metalik tekoča ZLATA barva

Za barvanje in risanje po piškotih, sladkorni masi, marcipanu, čokoladi, icing royal kremi...

4,95 €

Acetatna folija (višina 12 cm) debelejša

Debelejša acetatna folija za delo s čokolado, za povišanje obroča pri tortah ali obroč po meri

Dolžina 3 m, Višina 12 cm

Vsa objavljena ponudba je na zalogi in na voljo izključno v spletni trgovini

  • Trudimo se odpremiti naročila v roku do 1 delovnega dne.
  • Za osebni prevzem prejmete obvestilo ko naročilo pripravimo. Običajno v istem dnevu.

Več si lahko preberete na dostava in osebni prevzem.

×

Trgovina za peko

Objavljena ponudba je na zalogi in na voljo izključno v spletni trgovini