Slaščičarsko lepilo z integriranim čopičem za lažji nanos

Slaščičarsko lepilo z integriranim čopičem za lažji nanos

Vizualni prikaz (AI)

Koda: DLDS.ED.GLUE.207
3,95 €

Slaščičarsko lepilo za lepljenje sladkornih figuric in ostalih okraskov na sladice. Uporabite ga lahko tudi za lepljenje slik na torto (hostij).

Lepilo je pripravljeno za takojšnjo uporabo.

Pred uporabo ga premešajte in na podlago nanesite s čopičem. Po odprtju lepilo shranjujte v temnejšem in hladnem prostoru, najbolje v hladilniku.

Sestavine: glukozni sirup, voda, celuloza (E466), sredstvo za uravnavanje kislosti: citronska kislina E330, konzervans: E202 in E211.

Neto količina: 63 g

Poreklo: EU

Ta izdelek je skladen z uredbo GPSR (EU) 2023/988, ki zagotavlja varnost potrošnikov, zmanjšuje tveganje pri uporabi ter omogoča sledljivost izdelkov na evropskem trgu. Podatki o proizvajalcu in odgovorni osebi so na voljo na zahtevo ali ob nakupu preko kontaktnega obrazca. Poreklo, hranilne vrednosti, sestavine in podatki o prisotnosti alergenov so navedeni ob posameznem izdelku v spletni trgovini in temeljijo na informacijah, ki jih posredujejo proizvajalci oziroma dobavitelji. Podatki se redno preverjajo ter posodabljajo. Kljub skrbnemu nadzoru in rednemu ažuriranju lahko zaradi obsežnosti ponudbe pride do nenamernih napak, pomanjkljivih informacij ali sprememb v sestavi izdelkov, ki še niso zajete v spletnih opisih. Priporočamo, da pred naročilom izdelka vedno preverite najnovejše podatke, še posebej, če imate alergije, prehranske omejitve ali posebne zdravstvene potrebe. V primeru dvoma nas lahko kontaktirate preko kontaktnega obrazca, kjer vam bomo posredovali posodobljene in preverjene informacije. Z nakupom se strinjate z našimi Pogoji poslovanja

Pekis priporoča

4,95 €

CMC Tylose prašek za učvrstitev sladkorne mase

Uporaba: za ojačanje sladkorne mase, da dobimo bolj čvrsto maso za izdelavo figuric, rožic in ostalih okraskov.

4,95 €

Prašek za razvaljanje Magic Roll-Out

S tem praškom boste preprečili, da bi se fondant ali marcipan lepil na delovno površino, valjar ali silikonske modelčke

4,50 €

Glicerin (120g) 100% glicerin

100% glicerin omogoča boljšo elastičnost, ter preprečuje izsuševanje sladkorne mase. Royal icing kremi in mešanicam za torte dodajte par kapljic, da bo torta mehka in slastna.

2,50 €

Netopljiv sladkor v prahu 200g

Slaščičarski netopljiv sladkor, posip za potice, zavitke,krofe, piškote, rogljičke, za razvaljanje sladkorne mase

-40%
Rastlinski glicerin - LorAnn - 473 ml ***-40%***
24.95 €
14,97 €
Uporabno najmanj do 7.2026

Rastlinski glicerin - LorAnn - 473 ml ***-40%***

100% glicerin omogoča boljšo elastičnost, ter preprečuje izsuševanje sladkorne mase. Royal icing kremi in mešanicam za torte dodajte par kapljic, da bo torta mehka in slastna.

8,98 €

Sladkorna masa (5 barv) MODRE

Vsebuje različne odtenke modre in bele barve z okusom vanilije.

Vsebina: 5 x 100g

6,95 €

Karamelno polnilo 300g

Slastno karamelno polnilo se lahko uporablja za dekoracijo, kapljični preliv, nadev ali aroma v sladoled in še bi lahko naštevali. Odlično kot polnilo čokoladnih pralin.

4,95 €

Saracino modelirna masa (250g) ZELENA

Specialna modelirna masa za izdelovanje figuric, oblikovanje rožic, za izrezovanje črk, za patchwork modelčke...

3,45 €

Fondant (250g) BABY MODER

Sladkorna masa za prevleko tort in za izdelovanje manjših okraskov za torte (rožice, listki...)

-20%
Jajčni beljak v prahu ***-20%***
9.95 €
7,96 €

Jajčni beljak v prahu ***-20%***

Nadomestek surovega beljaka je narejen iz pasteriziranih posušenih beljakov.

9,95 €

Valjana sladkorna masa (Fondant) Baby Modra

Pripravljena sladkorna masa za prevleko tort do 25 cm, muffinov, piškotov,..

9,95 €

Valjana sladkorna masa (Fondant) MANDELJ

Pripravljena sladkorna masa za prevleko tort do 25 cm, muffinov, piškotov,..

Strani

Aktualni izdelki za peko

5,95 €

Sladkorni okraski Velikonočno veselje ( 8 kosov) Wilton

8 sladkornih okraskov z motivi piščančkov v jajcih, pisanih velikonočnih jajc, rožic in zajčkov

3,95 €

Modre pentlje za okrasitev torte (10 kom) svežina, ki pomiri pogled

Na torti ustvari občutek ravnotežja, jasnosti in nežne elegance

24,95 €

Rezalnik s tremi ravnimi rezili

Širina se natančno prilagodi s pomočjo vijaka za pritrditev, nastavite na poljubno širino med 13 in 125 mm

0,00 €

Topper za torto Zlat Balon št.0

Dekoracija za torto

Višina balona 15 cm

Vsa objavljena ponudba je na zalogi in na voljo izključno v spletni trgovini

  • Trudimo se odpremiti naročila v roku do 1 delovnega dne.
  • Za osebni prevzem prejmete obvestilo ko naročilo pripravimo. Običajno v istem dnevu.

Več si lahko preberete na dostava in osebni prevzem.

×

Trgovina za peko

Objavljena ponudba je na zalogi in na voljo izključno v spletni trgovini